Van den Hatert zonwering en kozijnen koopt representatief bedrijfspand in Ochten

Nieuws

CMC Bedrijfsmakelaars begeleidde de verkoop van het bedrijfspand op bedrijventerrein De Heuning in Ochten. Het gaat om Hermesweg 1 en Industrieweg 18 in Ochten. 

Het pand combineert royale bedrijfsruimten met moderne kantoorvloeren en is gelegen op een uitstekend bereikbare zichtlocatie, direct nabij de A15.

De koper is Van den Hatert Zonwering en Kozijnen, de verkoper Exploitatiemaatschappij Ochten B.V. — wij feliciteren beide partijen met deze geslaagde transactie!

Van den Hatert is al jaren hét vertrouwde adres in de regio voor zonwering en kozijnen. Vanuit Ochten werkt een team van 8 monteurs en 4 kantoormedewerkers dagelijks aan projecten waarin kwaliteit, vakmanschap en service centraal staan.

Regel het direct

Marieke Westhuis -- CMC

Bel voor Veenendaal/Ede 0318 501 000
Bel voor Utrecht 030 307 90 510
Bel voor Amersfoort 033 303 56 00

Stuur een e-mail

Hermesweg in Ochten-2

  • Kennis van de vastgoedmarkt
  • 24/7 voor u bereikbaar
  • Zichtbaar en actief