Over CMC Bedrijfsmakelaars in Veenendaal en Ede

CMC Bedrijfsmakelaars is een allround organisatie als het gaat om bedrijfsmatig vastgoed. Wij zijn gevestigd in Veenendaal en Ede.

Regel het direct

Of bel met één van onze medewerkers

0318 - 50 10 00

Maandag t/m vrijdag, 08:30 - 17:30 uur

Rien Bouman

Bedrijfsmakelaar

06-458 460 53
rien@cmc.nl

Robbert van Hal

Bedrijfsmakelaar

06-14 42 78 43
robbert@cmc.nl

Denise van Essen

Bedrijfsmakelaar

06-25 06 05 50
denise@cmc.nl

Johan de Man

Bedrijfsmakelaar

06-52 83 52 99
johan@cmc.nl

Niels Blotenburg

Assistent bedrijfsmakelaar

06-47 49 12 37
niels@cmc.nl

Thérèse de Groot

Commercieel medewerker

0318-50 10 00
therese@cmc.nl

Saskia Oskam

Commercieel medewerker

0318-50 10 00
saskia@cmc.nl

Sam van de Sluis

Commercieel medewerker

0318-50 10 00
sam@cmc.nl

Rosel Schreuders

Administratief assistent

0318-50 10 00
rosel@cmc.nl

Marieke Westhuis

Commercieel medewerker

0318-50 10 00
marieke@cmc.nl

Natasja Langeweg

Marketing en communicatiemedewerker

0318-50 10 00
natasja@cmc.nl

Ben Koelewijn

Partner

06-23 24 52 04
ben@cmc.nl

Bedrijfsmakelaar in de regio Veenendaal en Ede

Ons kantoor heeft als belangrijkste werkgebied regio Midden Nederland, specifiek Veenendaal en Ede. Daarnaast worden landelijk activiteiten ontplooid, onder meer op het gebied van besparingsadvies, beleggingstransacties en vastgoedconsultancy.

Wij zijn jonge ondernemers met tezamen een schat aan ervaring in de vastgoedwereld. Omdat wij geboren en getogen zijn in de regio Veenendaal en Ede kennen wij de mentaliteit en weten wij spreekwoordelijk gezegd hoe de hazen lopen. U kunt bouwen op onze inzet, betrokkenheid en integriteit. Daarnaast zullen wij de huidige vastgoedmarkt op een actieve en bovenal creatieve wijze benaderen.

CMC Bedrijfsmakelaars maakt onderdeel uit van de CMC Groep.

Werken bij de CMC Groep? 

Wat kunnen wij voor u betekenen?

Neem gerust contact met ons op voor een vrijblijvend gesprek.

Neem contact op

  • Kennis van de vastgoedmarkt
  • 24/7 voor u bereikbaar
  • Zichtbaar en actief