Over CMC Bedrijfsmakelaars in Veenendaal, Ede en Utrecht

CMC Bedrijfsmakelaars is een allround organisatie als het gaat om bedrijfsmatig vastgoed. Wij zijn gevestigd in Veenendaal, Ede en Utrecht.

Regel het direct

Of bel met één van onze medewerkers  

0318 - 501 000  of 030 - 307 90 50

 

Maandag t/m vrijdag, 08:30 - 17:30 uur

Rien Bouman

Bedrijfsmakelaar

06-45 84 60 53
rien@cmc.nl

Robbert van Hal

Bedrijfsmakelaar

06-14 42 78 43
robbert@cmc.nl

Denise van Essen

Bedrijfsmakelaar

06-25 06 05 50
denise@cmc.nl

Johan de Man

Bedrijfsmakelaar

06-52 83 52 99
johan@cmc.nl

Vincent Bosman

Bedrijfsmakelaar en taxateur

06-46 16 76 23
vincent@cmc.nl

Niels Blotenburg

Bedrijfsmakelaar

06-47 49 12 37
niels@cmc.nl

Saskia Oskam

Commercieel medewerker

0318-50 10 00
saskia@cmc.nl

Sam van de Sluis

Commercieel medewerker

0318-50 10 00
sam@cmc.nl

Rosel Schreuders

Administratief assistent

0318-50 10 00
rosel@cmc.nl

Marieke Westhuis

Commercieel medewerker

0318-50 10 00
marieke@cmc.nl

Anouk van Veldhuizen

Commercieel medewerker

0318-50 10 00
anouk@cmc.nl

Natasja Langeweg

Marketing, communicatie & events

0318-50 10 00
natasja@cmc.nl

Ben Koelewijn

Partner

06-23 24 52 04
ben@cmc.nl

Boef Bouman

Debiteurenbeheer

0318-501 000
boef@cmc.nl

Bedrijfsmakelaar in de regio's Veenendaal, Ede en Utrecht

Ons kantoor heeft als belangrijkste werkgebied regio Midden Nederland, specifiek Veenendaal, Ede en Utrecht. Daarnaast worden landelijk activiteiten ontplooid, onder meer op het gebied van besparingsadvies, beleggingstransacties en vastgoedconsultancy.

Wij zijn jonge ondernemers met tezamen een schat aan ervaring in de vastgoedwereld. Omdat wij geboren en getogen zijn in de regio kennen wij de mentaliteit en weten wij spreekwoordelijk gezegd hoe de hazen lopen. U kunt bouwen op onze inzet, betrokkenheid en integriteit. Daarnaast zullen wij de huidige vastgoedmarkt op een actieve en bovenal creatieve wijze benaderen.

CMC Bedrijfsmakelaars maakt onderdeel uit van de CMC.nl.

Werken bij de CMC Groep? 

Wat kunnen wij voor u betekenen?

Neem gerust contact met ons op voor een vrijblijvend gesprek.

Neem contact op

  • Kennis van de vastgoedmarkt
  • 24/7 voor u bereikbaar
  • Zichtbaar en actief